Edustajisto

Heikki Isosaari

Heikki Isosaari

Edustajiston puheenjohtaja

heikki.isosaari@superliitto.fi

Alue: Etelä-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

Marja Kiljunen

Marja Kiljunen

Edustajiston varapuheenjohtaja

marja.kiljunen@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala

Anna-Maija Heikka

Anna-Maija Heikka

Edustajiston varsinainen jäsen

anna-maija.heikka@superliitto.fi

Alue: Uusimaa

Hannele Hyvönen

Hannele Hyvönen

Edustajiston varsinainen jäsen

hannele.hyvonen@superliitto.fi

Alue: Uusimaa

Arja Ilomäki

Arja Ilomäki

Edustajiston varsinainen jäsen

arja.ilomaki@superliitto.fi

Alue: Uusimaa

Päivi Inberg

Päivi Inberg

Edustajiston varsinainen jäsen

paivi.inberg@superliitto.fi

Alue: Uusimaa

Anne Peuhkurinen

Anne Peuhkurinen

Edustajiston varsinainen jäsen

anne.peuhkurinen@superliitto.fi

Alue: Uusimaa

Mitri Siltalahti

Mitri Siltalahti

Edustajiston varsinainen jäsen

mitri.siltalahti@superliitto.fi

Alue: Uusimaa

Virve Aho

Virve Aho

Edustajiston varsinainen jäsen

virve.aho@superliitto.fi

Alue: Satakunta ja Varsinais-Suomi

Sanna Bruun

Sanna Bruun

Edustajiston varsinainen jäsen

sanna.bruun@superliitto.fi

Alue: Satakunta ja Varsinais-Suomi

Angelita Grönroos

Angelita Grönroos

Edustajiston varsinainen jäsen

angelita.gronroos@superliitto.fi

Alue: Satakunta ja Varsinais-Suomi

Sirkka-Liisa Juhola

Sirkka-Liisa Juhola

Edustajiston varsinainen jäsen

sirkka-liisa.juhola@superliitto.fi

Alue: Satakunta ja Varsinais-Suomi

Pirjo Lehtonen

Pirjo Lehtonen

Edustajiston varsinainen jäsen

pirjo.lehtonen@superliitto.fi

Alue: Satakunta ja Varsinais-Suomi

Arja Herckman

Arja Herckman

Edustajiston varsinainen jäsen

arja.herckman@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Hanna-Leena Jalonen

Hanna-Leena Jalonen

Edustajiston varsinainen jäsen

hanna-leena.jalonen@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Virpi Lannetta

Virpi Lannetta

Edustajiston varsinainen jäsen

virpi.lannetta@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Sisko Metso

Sisko Metso

Edustajiston varsinainen jäsen

sisko.metso@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Sari Puikkonen

Sari Puikkonen

Edustajiston varsinainen jäsen

sari.puikkonen@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Minna Sivanne

Minna Sivanne

Edustajiston varsinainen jäsen

minna.sivanne@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Anu Valkama

Anu Valkama

Edustajiston varsinainen jäsen

anu.valkama@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Sanna Villman

Sanna Villman

Edustajiston varsinainen jäsen

sanna.villman@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Taina Niemenmaa

Taina Niemenmaa

Edustajiston varsinainen jäsen

taina.niemenmaa@superliitto.fi

Alue: Kymi ja Etelä-Savo

Hannele Nupponen

Hannele Nupponen

Edustajiston varsinainen jäsen

hannele.nupponen@superliitto.fi

Alue: Kymi ja Etelä-Savo

Leena Paakkunainen

Leena Paakkunainen

Edustajiston varsinainen jäsen

leena.paakkunainen@superliitto.fi

Alue: Kymi ja Etelä-Savo

Seija Piipponen-Pekkola

Seija Piipponen-Pekkola

Edustajiston varsinainen jäsen

seija.piipponen-pekkola@superliitto.fi

Alue: Kymi ja Etelä-Savo

Anne Heiskanen

Anne Heiskanen

Edustajiston varsinainen jäsen

anne.heiskanen@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala

Minna Kummunmäki

Minna Kummunmäki

Edustajiston varsinainen jäsen

minna.kummunmaki@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala

Paula Tolvanen

Paula Tolvanen

Edustajiston varsinainen jäsen

paula.tolvanen@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala

Anne Kniivilä

Anne Kniivilä

Edustajiston varsinainen jäsen

anne.kniivila@superliitto.fi

Alue: Etelä-Pohjamaa ja Pohjanmaa

Päivi Maunula

Päivi Maunula

Edustajiston varsinainen jäsen

paivi.maunula@superliitto.fi

Alue: Etelä-Pohjamaa ja Pohjanmaa

Marita Säynäjoki

Marita Säynäjoki

Edustajiston varsinainen jäsen

marita.saynajoki@superliitto.fi

Alue: Etelä-Pohjamaa ja Pohjanmaa

Eija Karppinen

Eija Karppinen

Edustajiston varsinainen jäsen

eija.karppinen@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu

Satu Koivusipilä

Satu Koivusipilä

Edustajiston varsinainen jäsen

satu.koivusipila@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu

Eeva Koutonen

Eeva Koutonen

Edustajiston varsinainen jäsen

eeva.koutonen@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu

Ritva Kujansuu

Ritva Kujansuu

Edustajiston varsinainen jäsen

ritva.kujansuu@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu

Kaisa Suopanki

Kaisa Suopanki

Edustajiston varsinainen jäsen

riitta-kaisa.suopanki@superliitto.fi

Alue: Lappi

Carola Wikström

Carola Wikström

Edustajiston varsinainen jäsen

carola.wikstrom@superliitto.fi

Alue: Ahvenanmaa