Edustajisto

Päivi Inberg

Päivi Inberg

Edustajiston puheenjohtaja

paivi.inberg@superliitto.fi

Alue: Uusimaa

Hanna Jokinen

Hanna Jokinen

Edustajiston varapuheenjohtaja

hanna.jokinen@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Hannele Hyvönen

Hannele Hyvönen

Edustajiston varsinainen jäsen

hannele.hyvonen@superliitto.fi

Alue: Uusimaa

Virpi Pajala

Virpi Pajala

Edustajiston varsinainen jäsen

virpi.pajala@superliitto.fi

Alue: Uusimaa

Arja Ilomäki

Arja Ilomäki

Edustajiston varsinainen jäsen

arja.ilomaki@superliitto.fi

Alue: Uusimaa

Mitri Siltalahti

Mitri Siltalahti

Edustajiston varsinainen jäsen

mitri.siltalahti@superliitto.fi

Alue: Uusimaa

Maj-Britt Skogberg

Maj-Britt Skogberg

Edustajiston varsinainen jäsen

maj-britt.skogberg@superliitto.fi

Alue: Uusimaa

Maarit Muuronen

Maarit Muuronen

Edustajiston varsinainen jäsen

maarit.muuronen@superliitto.fi

Alue: Uusimaa

Sanna Bruun

Sanna Bruun

Edustajiston varsinainen jäsen

sanna.bruun@superliitto.fi

Alue: Satakunta ja Varsinais-Suomi

Minna Hellsten

Minna Hellsten

Edustajiston varsinainen jäsen

minna.hellsten@superliitto.fi

Alue: Satakunta, Varsinais-Suomi ja Ahvenanmaa

Katri Rantala

Katri Rantala

Edustajiston varsinainen jäsen

katri.rantala@superliitto.fi

Alue: Satakunta, Varsinais-Suomi ja Ahvenanmaa

Sirkka-Liisa Juhola

Sirkka-Liisa Juhola

Edustajiston varsinainen jäsen

sirkka-liisa.juhola@superliitto.fi

Alue: Satakunta, Varsinais-Suomi ja Ahvenanmaa

Marie-Anne Saari

Marie-Anne Saari

Edustajiston varsinainen jäsen

marie-anne.saari@superliitto.fi

Alue: Satakunta, Varsinais-Suomi ja Ahvenanmaa

Juha Kataja

Juha Kataja

Edustajiston varsinainen jäsen

juha.kataja@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Anu Valkama

Anu Valkama

Edustajiston varsinainen jäsen

anu.valkama@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Johanna Nyrhilä

Johanna Nyrhilä

Edustajiston varsinainen jäsen

johanna.nyrhila@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Kaarina Mäkelä

Kaarina Mäkelä

Edustajiston varsinainen jäsen

kaarina.makela@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Virpi Haapanen

Virpi Haapanen

Edustajiston varsinainen jäsen

virpi.haapanen@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Marjut Hakala

Marjut Hakala

Edustajiston varsinainen jäsen

marjut.hakala@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Linda Eerola

Linda Eerola

Edustajiston varsinainen jäsen

linda.eerola@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Johanna Vertainen

Johanna Vertainen

Edustajiston varsinainen jäsen

johanna.vertainen@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Päivi Nordström

Päivi Nordström

Edustajiston varsinainen jäsen

paivi.nordstrom@superliitto.fi

Alue: Häme, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

Hannele Nupponen

Hannele Nupponen

Edustajiston varsinainen jäsen

hannele.nupponen@superliitto.fi

Alue: Kymi ja Etelä-Savo

Katja Laitinen

Katja Laitinen

Edustajiston varsinainen jäsen

katja.laitinen@superliitto.fi

Alue: Kymi ja Etelä-Savo

Taina Niemenmaa

Taina Niemenmaa

Edustajiston varsinainen jäsen

taina.niemenmaa@superliitto.fi

Alue: Kymi ja Etelä-Savo

Suvi Harlin

Suvi Harlin

Edustajiston varsinainen jäsen

suvi.harlin@superliitto.fi

Alue: Kymi ja Etelä-Savo

Eija Partanen

Eija Partanen

Edustajiston varsinainen jäsen

eija.partanen@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala

Sirpa Rönkkö

Sirpa Rönkkö

Edustajiston varsinainen jäsen

sirpa.ronkko@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala

Anita Ruotsalainen

Anita Ruotsalainen

Edustajiston varsinainen jäsen

anita.ruotsalainen@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala

Mirva Kuronen

Mirva Kuronen

Edustajiston varsinainen jäsen

mirva.kuronen@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala

Marita Säynäjoki

Marita Säynäjoki

Edustajiston varsinainen jäsen

marita.saynajoki@superliitto.fi

Alue: Etelä-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

Marja Isomöttönen

Marja Isomöttönen

Edustajiston varsinainen jäsen

marja.isomottonen@superliitto.fi

Alue: Etelä-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

Anu Leppälä

Anu Leppälä

Edustajiston varsinainen jäsen

anu.leppala@superliitto.fi

Alue: Etelä-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

Sonja Karppi

Sonja Karppi

Edustajiston varsinainen jäsen

sonja.karppi@superliitto.fi

Alue: Etelä-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

Satu Koivusipilä

Satu Koivusipilä

Edustajiston varsinainen jäsen

satu.koivusipila@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu

Ritva Kujansuu

Ritva Kujansuu

Edustajiston varsinainen jäsen

ritva.kujansuu@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu

Mira Kaivorinne

Mira Kaivorinne

Edustajiston varsinainen jäsen

mira.kaivorinne@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu

Toni Savolainen

Toni Savolainen

Edustajiston varsinainen jäsen

toni.savolainen@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu

Sirpa Moilanen

Sirpa Moilanen

Edustajiston varsinainen jäsen

sirpa.moilanen@superliitto.fi

Alue: Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu

Aila Moksi

Aila Moksi

Edustajiston varsinainen jäsen

aila.moksi@superliitto.fi

Alue: Lappi