Jäsenyysasiat

Jäsenyysasiat

Jäsenyksikkö palvelee ja opastaa jäseniä jäsenyysasioissa. Jäsenyksikössä käsitellään SuPerin jäsenyyteen, jäsentietoihin ja jäsenmaksuihin liittyvät asiat. Jäsenyksikkö ylläpitää jäsentietojärjestelmää ja vastaa sen hallinnasta.

Jäsenasioita voit hoitaa myös jäsensivujen kautta tai sähköisillä lomakkeilla.

Puhelinpalvelu on avoinna ma–pe 9–12. Muutokset ovat mahdollisia.

Puhelin 09 2727 9140
Faksi 09 2727 9155

SuPer, jäsenyksikkö
Ratamestarinkatu 12
PL 112
00521 HELSINKI

Sähköposti

Asioi turvallisesti ja lähetä sähköpostisi salattuna tästä linkistä (valitse alasvetolaatikosta Jäsenyysasiat):
https://securemail.superliitto.fi/

Jäsensivujen salasanojen nollauspyyntöjen vastaanottaja on myös Jäsenyysasiat.

Työnantajat ja tilittäjät valitsevat vastaanottajaksi Työnantajarekisterin.

Anne Kisk

Anne Kisk

Talous- ja henkilöstöjohtaja

puh. 09 2727 9127

anne.kisk@superliitto.fi

Yksikön johtaminen, liiton talous- ja henkilöstöhallinnon toiminta ja kehittäminen. Työsuojelupäälikkö.

Irja Nevala

Irja Nevala

Jäsenyksikön päällikkö (sijainen)

puh. 09 2727 9158

irja.nevala@superliitto.fi

Sari Kainulainen

Sari Kainulainen

Jäsenyksikön päällikkö (opintovapaalla)

sari.kainulainen@superliitto.fi

Yksikön käytännön johtaminen, lähiesimies.
Jäsenrekisterijärjestelmien, jäsenyksikön toiminnan sekä jäsenpalvelun suunnittelu ja kehittäminen.
Henkilötietoihin liittyvät asiat.

Päivi Askolin

Päivi Askolin

Jäsensihteeri

Jäsenyys- ja jäsenmaksuasiat, Työnantajarekisteri

Rita Brand

Rita Brand

Jäsensihteeri

Jäsenyysasiat, postitus

Miia Heikkonen

Miia Heikkonen

Jäsensihteeri

Jäsenyys- ja jäsenmaksuasiat

Noora Mikkonen

Noora Mikkonen

Jäsensihteeri

Jäsenyys- ja jäsenmaksuasiat
Työnantajarekisteri

Piia Partanen

Piia Partanen

Jäsensihteeri

Jäsenyys- ja jäsenmaksuasiat, Työnantajarekisteri

Katja Sirkiä

Katja Sirkiä

Jäsensihteeri

Jäsenyys- ja jäsenmaksuasiat, yksikön sihteeri

Leila Ulmanen

Leila Ulmanen

Jäsensihteeri

Jäsenyys- ja jäsenmaksuasiat

Jaana Niittynen

Jaana Niittynen

Jäsensihteeri

Jäsenyys- ja jäsenmaksuasiat

Ronja Hasu

Ronja Hasu

ronja.hasu@superliitto.fi

Teemu Wiren

Teemu Wiren

teemu.wiren@superliitto.fi

Sirkka Rytinki

Sirkka Rytinki

Jäsensihteeri

sirkka.rytinki@superliitto.fi

Jäsenyys- ja jäsenmaksuasiat

Mira Koskinen

Mira Koskinen

Jäsensihteeri

mira.koskinen@superliitto.fi

Jäsenyys- ja jäsenmaksuasiat