Viestintä

Median yhteydenotot lakkoon liittyen puheenjohtaja Silja Paavola, gsm 050 527 5085
Media contacts about strike: managing director Arja Niittynen 040 504 1873

Päivi Jokimäki

Päivi Jokimäki

Viestintäjohtaja

puh. 09 2727 9243

paivi.jokimaki@superliitto.fi

Sari Tirronen

Sari Tirronen

Tiedotuspäällikkö

puh. 09 2727 9162

puh. 050 385 8043

sari.tirronen@superliitto.fi

Mediapalvelu, viestinnän suunnittelu ja kehittäminen, ulkoinen viestintä, viestintäkoulutus

Sari Järvinen

Sari Järvinen

Tiedottaja

puh. 09 2727 9138

puh. 050 523 6867

sari.jarvinen@superliitto.fi

Verkkoviestintä, yleiset tiedotustehtävät

Riitta Koski

Riitta Koski

Sihteeri

puh. 09 2727 9275

riitta.koski@superliitto.fi

Tanja Pitkänen

Tanja Pitkänen

Visuaalinen suunnittelija

puh. 09 2727 9220

tanja.pitkanen@superliitto.fi

Timo Väkimies

Timo Väkimies

Mediatuottaja

puh. 09 2727 9141

timo.vakimies@superliitto.fi

Koulutusmateriaalin tuottaminen verkkoon. Asiantuntijoiden kouluttaminen sisällöntuotantoon.

Terhi Walamies

Terhi Walamies

Tiedottaja

puh. 09 2727 9191

terhi.walamies@superliitto.fi

SuPer-lehti

Mari Frisk

Mari Frisk

Toimittaja

puh. 09 2727 9276

mari.frisk@superliitto.fi

Saija Kivimäki

Saija Kivimäki

Toimittaja

puh. 09 2727 9237

saija.kivimaki@superliitto.fi

Riitta Koski

Riitta Koski

Sihteeri

puh. 09 2727 9275

riitta.koski@superliitto.fi

Elina Kujala

Elina Kujala

Toimitussihteeri

puh. 09 2727 9219

elina.kujala@superliitto.fi

Robert Ottosson

Robert Ottosson

Graafikko

puh. 09 2727 9233

robert.ottosson@superliitto.fi

Jenna Parmala

Jenna Parmala

Toimittaja

puh. 09 2727 9299

jenna.parmala@superliitto.fi