Viestintä

Arja Niittynen

Arja Niittynen

Toiminnanjohtaja

puh. 09 2727 9123

puh. faksi 02060 28301, 09 2727 9220

arja.niittynen@superliitto.fi

Yksikön johtaminen, päättävien elinten toiminta ja neuvottelujen tukitoimet, STTK

Katriina Alfa

Katriina Alfa

Sihteeri

puh. 09 2727 9298

katriina.alfa@superliitto.fi

Yksikön sihteeri, SuPer-lehden ilmoitusmyynti ja tilaukset. Webmastereiden koulutus ja tukipalvelut

Antti Oksanen

Antti Oksanen

Visuaalinen suunnittelija

puh. 09 2727 9137

puh. 050 528 1417

antti.oksanen@superliitto.fi

Timo Väkimies

Timo Väkimies

Mediakouluttaja

puh. 09 2727 9141

timo.vakimies@superliitto.fi

Koulutusmateriaalin tuottaminen verkkoon. Asiantuntijoiden kouluttaminen sisällöntuotantoon.

SuPer-lehti

Leena Lindroos

Leena Lindroos

Päätoimittaja

puh. 09 2727 9174

puh. 050 385 8045, faksi 09 2727 9120

leena.lindroos@superliitto.fi

Jukka Järvelä

Jukka Järvelä

Taittava toimittaja

puh. 09 2727 9178

jukka.jarvela@superliitto.fi

Henriikka Hakkala

Henriikka Hakkala

Toimittaja

puh. 09 2727 9177

henriikka.hakkala@superliitto.fi

Sonja Kähkönen

Sonja Kähkönen

Toimittaja

puh. 09 2727 9175

sonja.kahkonen@superliitto.fi

Minna Lyhty

Minna Lyhty

Toimittaja

puh. 09 2727 9176

minna.lyhty@superliitto.fi

Marjo Sajantola

Marjo Sajantola

Toimittaja

puh. 09 2727 9173

marjo.sajantola@superliitto.fi

Tiedotus

Sari Tirronen

Sari Tirronen

Tiedotuspäällikkö

puh. 09 2727 9162

puh. 050 385 8043

sari.tirronen@superliitto.fi

Viestinnän suunnittelu ja kehittäminen, ulkoinen viestintä, mediasuhteet, viestintäkoulutus

Sari Järvinen

Sari Järvinen

Tiedottaja

puh. 09 2727 9138

puh. 050 523 6867

sari.jarvinen@superliitto.fi

Verkkoviestintä, yleiset tiedotustehtävät