Kommunikation

Arja Niittynen

Arja Niittynen

Verksamhetsledare

tel. 09 2727 9123

tel. faksi 02060 28301, 09 2727 9220

arja.niittynen@superliitto.fi

Ledningsansvar för enheten, verksamhet i beslutsfattande organ, verksamhet i FTFC

Antti Oksanen

Antti Oksanen

Visuell planerare

tel. 09 2727 9137

tel. 050 528 1417

antti.oksanen@superliitto.fi

Timo Väkimies

Timo Väkimies

Mediautbildare

tel. 09 2727 9141

timo.vakimies@superliitto.fi

Att producera utbildningsmaterial för webben och utbilda sakkunniga i innehållsproduktion.

SuPer-tidningen

Elina Kujala

Elina Kujala

Redaktionssekreterare

tel. 09 2727 9219

elina.kujala@superliitto.fi

Sonja Kähkönen

Sonja Kähkönen

Redaktör

tel. 09 2727 9175

sonja.kahkonen@superliitto.fi

Minna Lyhty

Minna Lyhty

Redaktör

tel. 09 2727 9176

minna.lyhty@superliitto.fi

Anne Palm

Anne Palm

Sekreterare

tel. 09 2727 9197

anne.palm@superliitto.fi

Sekreterare av kommunikation och SuPer-tidningen, anmälningar

Information

Sari Tirronen

Sari Tirronen

Informationschef

tel. 09 2727 9162

tel. 050 385 8043

sari.tirronen@superliitto.fi

Planering och utveckling av kommunikation, extern kommunikation, mediarelationer, kommunikationsutbildning

Sari Järvinen

Sari Järvinen

Informatör

tel. 09 2727 9138

tel. 050 523 6867

sari.jarvinen@superliitto.fi

Nätkommunikation, allmänna informationsuppgifter

Anne Palm

Anne Palm

Sekreterare

tel. 09 2727 9197

anne.palm@superliitto.fi

Sekreterare av kommunikation och SuPer-tidningen, anmälningar

Merja Suomalainen

Merja Suomalainen

Informatör

tel. 09 2727 9191

merja.suomalainen@superliitto.fi