Kommunikation

Päivi Jokimäki

Päivi Jokimäki

Kommunikationsdirektör

tel. 09 2727 9243

paivi.jokimaki@superliitto.fi

Sari Tirronen

Sari Tirronen

Informationschef

tel. 09 2727 9162

tel. 050 385 8043

sari.tirronen@superliitto.fi

Mediarelationer, planering och utveckling av kommunikation, extern kommunikation, kommunikationsutbildning

Sari Järvinen

Sari Järvinen

Informatör

tel. 09 2727 9138

tel. 050 523 6867

sari.jarvinen@superliitto.fi

Nätkommunikation, allmänna informationsuppgifter

Anne Palm

Anne Palm

Sekreterare

tel. 09 2727 9197

anne.palm@superliitto.fi

Sekreterare av kommunikation och SuPer-tidningen, anmälningar

Timo Väkimies

Timo Väkimies

Mediautbildare

tel. 09 2727 9141

timo.vakimies@superliitto.fi

Att producera utbildningsmaterial för webben och utbilda sakkunniga i innehållsproduktion.

Terhi Walamies

Terhi Walamies

Informatör

tel. 09 27279191

terhi.walamies@superliitto.fi

SuPer-tidningen

Saija Kivimäki

Saija Kivimäki

Redaktör

tel. 09 2727 9237

saija.kivimaki@superliitto.fi

Elina Kujala

Elina Kujala

Redaktionssekreterare

tel. 09 2727 9219

elina.kujala@superliitto.fi

Sonja Kähkönen

Sonja Kähkönen

Redaktör

tel. 09 2727 9175

sonja.kahkonen@superliitto.fi

Minna Lyhty

Minna Lyhty

Redaktör

tel. 09 27279174

minna.lyhty@superliitto.fi

Robert Ottosson

Robert Ottosson

Grafiker

tel. 09 2727 9233

robert.ottosson@superliitto.fi

Anne Palm

Anne Palm

Sekreterare

tel. 09 2727 9197

anne.palm@superliitto.fi

Sekreterare av kommunikation och SuPer-tidningen, anmälningar