Representantskap

Heikki Isosaari

Heikki Isosaari

Representskapets ordförande

heikki.isosaari@superliitto.fi

Område: Sydösterbotten och Österbotten

Marja Kiljunen

Marja Kiljunen

Representskapets vice ordförande

marja.kiljunen@superliitto.fi

Område: Norra Savolax och Norra Karelen

Anna-Maija Heikka

Anna-Maija Heikka

Representskapets ordinarie medlem

anna-maija.heikka@superliitto.fi

Område: Nyland

Hannele Hyvönen

Hannele Hyvönen

Representskapets ordinarie medlem

hannele.hyvonen@superliitto.fi

Område: Nyland

Arja Ilomäki

Arja Ilomäki

Representskapets ordinarie medlem

arja.ilomaki@superliitto.fi

Område: Nyland

Päivi Inberg

Päivi Inberg

Representskapets ordinarie medlem

paivi.inberg@superliitto.fi

Område: Nyland

Anne Hyvönen

Anne Hyvönen

Representskapets ordinarie medlem

anne.hyvonen@superliitto.fi

Område: Nyland

Mitri Siltalahti

Mitri Siltalahti

Representskapets ordinarie medlem

mitri.siltalahti@superliitto.fi

Område: Nyland

Virve Aho

Virve Aho

Representskapets ordinarie medlem

virve.aho@superliitto.fi

Område: Satakunta och Egentliga Finland

Sanna Bruun

Sanna Bruun

Representskapets ordinarie medlem

sanna.bruun@superliitto.fi

Område: Satakunta och Egentliga Finland

Marja Lehtonen

Marja Lehtonen

Representskapets ordinarie medlem

marja.lehtonen@superliitto.fi

Område: Satakunta och Egentliga Finland

Sirkka-Liisa Juhola

Sirkka-Liisa Juhola

Representskapets ordinarie medlem

sirkka-liisa.juhola@superliitto.fi

Område: Satakunta och Egentliga Finland

Pirjo Lehtonen

Pirjo Lehtonen

Representskapets ordinarie medlem

pirjo.lehtonen@superliitto.fi

Område: Satakunta och Egentliga Finland

Arja Herckman

Arja Herckman

Representskapets ordinarie medlem

arja.herckman@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Hanna-Leena Jalonen

Hanna-Leena Jalonen

Representskapets ordinarie medlem

hanna-leena.jalonen@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Virpi Lannetta

Virpi Lannetta

Representskapets ordinarie medlem

virpi.lannetta@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Sisko Metso

Sisko Metso

Representskapets ordinarie medlem

sisko.metso@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Sari Puikkonen

Sari Puikkonen

Representskapets ordinarie medlem

sari.puikkonen@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Minna Sivanne

Minna Sivanne

Representskapets ordinarie medlem

minna.sivanne@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Anu Valkama

Anu Valkama

Representskapets ordinarie medlem

anu.valkama@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Sanna Villman

Sanna Villman

Representskapets ordinarie medlem

sanna.villman@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Jarkko Koivisto

Jarkko Koivisto

Representskapets ordinarie medlem

jarkko.koivisto@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Helena Pimperi

Helena Pimperi

Representskapets ordinarie medlem

helena.pimperi@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Taina Niemenmaa

Taina Niemenmaa

Representskapets ordinarie medlem

taina.niemenmaa@superliitto.fi

Område: Kymmene och södra Savolax

Hannele Nupponen

Hannele Nupponen

Representskapets ordinarie medlem

hannele.nupponen@superliitto.fi

Område: Kymmene och södra Savolax

Leena Paakkunainen

Leena Paakkunainen

Representskapets ordinarie medlem

leena.paakkunainen@superliitto.fi

Område: Kymmene och södra Savolax

Seija Piipponen-Pekkola

Seija Piipponen-Pekkola

Representskapets ordinarie medlem

seija.piipponen-pekkola@superliitto.fi

Område: Kymmene och södra Savolax

Anne Heiskanen

Anne Heiskanen

Representskapets ordinarie medlem

anne.heiskanen@superliitto.fi

Område: Norra Savolax och Norra Karelen

Minna Kummunmäki

Minna Kummunmäki

Representskapets ordinarie medlem

minna.kummunmaki@superliitto.fi

Område: Norra Savolax och Norra Karelen

Paula Tolvanen

Paula Tolvanen

Representskapets ordinarie medlem

paula.tolvanen@superliitto.fi

Område: Norra Savolax och Norra Karelen

Anne Kniivilä

Anne Kniivilä

Representskapets ordinarie medlem

anne.kniivila@superliitto.fi

Område: Sydösterbotten och Österbotten

Päivi Maunula

Päivi Maunula

Representskapets ordinarie medlem

paivi.maunula@superliitto.fi

Område: Sydösterbotten och Österbotten

Marita Säynäjoki

Marita Säynäjoki

Representskapets ordinarie medlem

marita.saynajoki@superliitto.fi

Område: Sydösterbotten och Österbotten

Eija Karppinen

Eija Karppinen

Representskapets ordinarie medlem

eija.karppinen@superliitto.fi

Område: Norra Österbotten och Kajanaland

Satu Koivusipilä

Satu Koivusipilä

Representskapets ordinarie medlem

satu.koivusipila@superliitto.fi

Område: Norra Österbotten och Kajanaland

Eeva Koutonen

Eeva Koutonen

Representskapets ordinarie medlem

eeva.koutonen@superliitto.fi

Område: Norra Österbotten och Kajanaland

Ritva Kujansuu

Ritva Kujansuu

Representskapets ordinarie medlem

ritva.kujansuu@superliitto.fi

Område: Norra Österbotten och Kajanaland

Kaisa Suopanki

Kaisa Suopanki

Representskapets ordinarie medlem

riitta-kaisa.suopanki@superliitto.fi

Område: Lappland

Carola Wikström

Carola Wikström

Representskapets ordinarie medlem

carola.wikstrom@superliitto.fi

Område: Åland