Representantskap

Päivi Inberg

Päivi Inberg

Representskapets ordförande

paivi.inberg@superliitto.fi

Område: Nyland

Hanna Jokinen

Hanna Jokinen

Representskapets vice ordförande

hanna.jokinen@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Hannele Hyvönen

Hannele Hyvönen

Representskapets ordinarie medlem

hannele.hyvonen@superliitto.fi

Område: Nyland

Arja Ilomäki

Arja Ilomäki

Representskapets ordinarie medlem

arja.ilomaki@superliitto.fi

Område: Nyland

Virpi Pajala

Virpi Pajala

Representskapets ordinarie medlem

virpi.pajala@superliitto.fi

Område: Nyland

Mitri Siltalahti

Mitri Siltalahti

Representskapets ordinarie medlem

mitri.siltalahti@superliitto.fi

Område: Nyland

Maj-Britt Skogberg

Maj-Britt Skogberg

Representskapets ordinarie medlem

maj-britt.skogberg@superliitto.fi

Område: Nyland

Maarit Muuronen

Maarit Muuronen

Representskapets ordinarie medlem

maarit.muuronen@superliitto.fi

Område: Nyland

Sanna Bruun

Sanna Bruun

Representskapets ordinarie medlem

sanna.bruun@superliitto.fi

Område: Satakunta, Egentliga Finland och Åland

Taina Haapala

Taina Haapala

Representskapets ordinarie medlem

taina.haapala@superliitto.fi

Område: Satakunta, Egentliga Finland och Åland

Minna Hellsten

Minna Hellsten

Representskapets ordinarie medlem

minna.hellsten@superliitto.fi

Område: Satakunta, egentliga Finland och Åland

Katri Rantala

Katri Rantala

Representskapets ordinarie medlem

katri.rantala@superliitto.fi

Område: Satakunta, egentliga Finland och Åland

Sirkka-Liisa Juhola

Sirkka-Liisa Juhola

Representskapets ordinarie medlem

sirkka-liisa.juhola@superliitto.fi

Område: Satakunta, Egentliga Finland och Åland

Juha Kataja

Juha Kataja

Representskapets ordinarie medlem

juha.kataja@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Anu Valkama

Anu Valkama

Representskapets ordinarie medlem

anu.valkama@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Johanna Nyrhilä

Johanna Nyrhilä

Representskapets ordinarie medlem

johanna.nyrhila@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Kaarina Mäkelä

Kaarina Mäkelä

Representskapets ordinarie medlem

kaarina.makela@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Virpi Haapanen

Virpi Haapanen

Representskapets ordinarie medlem

virpi.haapanen@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Marjut Hakala

Marjut Hakala

Representskapets ordinarie medlem

marjut.hakala@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Linda Eerola

Linda Eerola

Representskapets ordinarie medlem

linda.eerola@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Johanna Vertainen

Johanna Vertainen

Representskapets ordinarie medlem

johanna.vertainen@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Päivi Nordström

Päivi Nordström

Representskapets ordinarie medlem

paivi.nordstrom@superliitto.fi

Område: Tavastland, Birkaland och Mellersta Finland

Hannele Nupponen

Hannele Nupponen

Representskapets ordinarie medlem

hannele.nupponen@superliitto.fi

Område: Kymmene och södra Savolax

Katja Laitinen

Katja Laitinen

Representskapets ordinarie medlem

katja.laitinen@superliitto.fi

Område: Kymmene och södra Savolax

Taina Niemenmaa

Taina Niemenmaa

Representskapets ordinarie medlem

taina.niemenmaa@superliitto.fi

Område: Kymmene och södra Savolax

Suvi Harlin

Suvi Harlin

Representskapets ordinarie medlem

suvi.harlin@superliitto.fi

Område: Kymmene och södra Savolax

Eija Partanen

Eija Partanen

Representskapets ordinarie medlem

eija.partanen@superliitto.fi

Område: Norra Savolax och Norra Karelen

Sirpa Rönkkö

Sirpa Rönkkö

Representskapets ordinarie medlem

sirpa.ronkko@superliitto.fi

Område: Norra Savolax och Norra Karelen

Anita Ruotsalainen

Anita Ruotsalainen

Representskapets ordinarie medlem

anita.ruotsalainen@superliitto.fi

Område: Norra Savolax och Norra Karelen

Mirva Kuronen

Mirva Kuronen

Representskapets ordinarie medlem

mirva.kuronen@superliitto.fi

Område: Norra Savolax och Norra Karelen

Marita Säynäjoki

Marita Säynäjoki

Representskapets ordinarie medlem

marita.saynajoki@superliitto.fi

Område: Sydösterbotten och Österbotten

Marja Isomöttönen

Marja Isomöttönen

Representskapets ordinarie medlem

marja.isomottonen@superliitto.fi

Område: Sydösterbotten och Österbotten

Anu Leppälä

Anu Leppälä

Representskapets ordinarie medlem

anu.leppala@superliitto.fi

Område: Sydösterbotten och Österbotten

Sonja Karppi

Sonja Karppi

Representskapets ordinarie medlem

sonja.karppi@superliitto.fi

Område: Sydösterbotten och Österbotten

Satu Koivusipilä

Satu Koivusipilä

Representskapets ordinarie medlem

satu.koivusipila@superliitto.fi

Område: Norra Österbotten och Kajanaland

Ritva Kujansuu

Ritva Kujansuu

Representskapets ordinarie medlem

ritva.kujansuu@superliitto.fi

Område: Norra Österbotten och Kajanaland

Mira Kaivorinne

Mira Kaivorinne

Representskapets ordinarie medlem

mira.kaivorinne@superliitto.fi

Område: Norra Österbotten och Kajanaland

Toni Savolainen

Toni Savolainen

Representskapets ordinarie medlem

toni.savolainen@superliitto.fi

Område: Norra Österbotten och Kajanaland

Sirpa Moilanen

Sirpa Moilanen

Representskapets ordinarie medlem

sirpa.moilanen@superliitto.fi

Område: Norra Österbotten och Kajanaland

Aila Moksi

Aila Moksi

Representskapets ordinarie medlem

aila.moksi@superliitto.fi

Område: Lappland